Love Exhibition
Kunsthuis Amsterdam - Amstelveenseweg 135
08.02.2025 - 02.03.2025

Love Exhibition
Expositie
Kunsthuis Amsterdam
08.02.2025 – 02.03.2025
Valentine Specials
Zaterdag 8 en zondag 9 februari 2025
Aanmelden via info@kunsthuisamsterdam.nl
Live meet and greet met Jörg Döring, Selwyn Senatori & Paco Raphael
Zondag 9 februari 2025
12:00 – 16:00 uur
Op inschrijving via info@kunsthuisamsterdam.nl
De opening van de ‘Love Exhibition’ en limited edition Valentine Specials: het weekend van 8 & 9 februari staat bij Kunsthuis Amsterdam in het teken van de liefde! Op zaterdag 8 en zondag 9 februari vindt het openingsweekend van de ‘Love Exhibition’ plaats en op zondag 9 februari zullen kunstenaars Jörg Döring, Selwyn Senatori en Paco Raphael persoonlijk aanwezig zijn in de galerie voor een meet & greet en het personaliseren van de limited edition Valentine Specials die alleen dit weekend in Kunsthuis Amsterdam te verkrijgen zijn!
Wat 10 jaar geleden vanuit de Kunsthuizen begon als een leuke toegift naar klanten, is inmiddels uitgegroeid tot een ware traditie van collector items. Elk jaar wordt samen met één van de kunstenaars van de Kunsthuizen een leuke actie bedacht waarmee de klant zichzelf of een dierbare op Valentijn mee kan verrassen. Vanwege het jubileumjaar van de Valentine Specials hebben dit jaar niet één maar dríe kunstenaars een Valentine Special gemaakt die voor een speciale prijs alleen tijdens dit weekend te verkrijgen zijn. Uniek vervaardigde Mini Bambi’s van Paco Raphael, bijzondere Love Soldiers van Selwyn Senatori en Crazy Little Valentine werkjes van Jörg Döring!
De Valentine Specials zijn het weekend van 8 en 9 februari verkrijgbaar in Kunsthuis Amsterdam en de kunstenaars zijn op 9 februari aanwezig om bij aankoop het kunstwerk te personaliseren!
Valentine Special – Paco Raphael:
De bekende Amsterdamse kunstenaar Paco Raphael heeft voor Valentijn dit jaar een serie unieke versies gemaakt van zijn inmiddels iconische Mini Bambi. De Mini Bambi’s worden normaal gesproken in één kleur in gelimiteerde oplage vervaardigd, maar speciaal voor Valentijn heeft Paco Raphael een tiental Mini Bambi’s als unieke exemplaren uitgevoerd, zo is er niet één hetzelfde!
Prijs: € 200,- (ipv. € 240,-)
Valentine Special – Jörg Döring:
De internationaal vermaarde kunstenaar Jörg Döring weet al 30 jaar zijn publiek te raken met een mix van Street- Pop- en Urbanculture art. Van mixed media bewerkte fotografie tot majestueuze olieverf doeken. Döring zijn Valentine Special is in lijn met zijn bekende Crazy Little Things series; kleine werkjes op canvas met een epoxylaag afwerking. Als Valentine Special heeft Döring drie Crazy Little Valentine werkjes vervaardigd in zeer beperkte oplage!
Prijs: € 250,- (ipv. € 320,-)
Valentine Special – Selwyn Senatori:
De Amsterdamse kunstenaar Selwyn Senatori behoeft bij weinig kunstliefhebber nog een introductie. Hij stond vanaf het begin van de Kunsthuizen Valentine Specials aan de basis van diverse bijzondere en kunstzinnige Valentijn geschenken. Op 9 februari zal ook Selwyn in Kunsthuis Amsterdam aanwezig zijn om (op inschrijving) één van zijn Love Soldiers – zijn universele boodschap voor liefde – te personaliseren. De gepersonaliseerde Love Soldiers zijn beperkt verkrijgbaar!
Prijs: € 250,-
Wilt u in aanmerking komen voor één van deze limited edition Valentine Specials? Of inschrijven voor de meet & greet op zondag 9 februari 2025? Stuur dan een mail naar info@kunsthuisamsterdam.nl voor meer informatie!
De ‘Love Exhibition’ toont bijzondere werken, uiteenlopend van Amsterdamse kunstenaars Selwyn Senatori en Paco Raphael tot internationale namen als Damien Hirst, KAWS en David Yarrow, en zal tot en met 2 maart 2025 te zien zijn in Kunsthuis Amsterdam.
Kunsthuis Amsterdam
Amstelveenseweg 135
1075 VX Amsterdam
Kunsthuis Amsterdam is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 11:00 tot 17:00 uur en op zondag van 13:00 tot 17:00 uur. Toegang is gratis.